sobota 27. srpna 2016

Make some noise

Překvápko, žiju!

Já jako fakt nevím, koho napadlo, že v přípravě odehrajeme jen tři domácí utkání. Je to normální týrání! Čekání na další zápas je nekonečný, protože ty venkovní nejsou úplně ono přes onlajn. No a to ani nechtějte, abych tady začala brečet nad tím, že jsme s Nižným Novgorodem hráli v Jihlavě...

Příprava zatím fanoušky moc nenažhavila. Jihlavu jsme sice přejeli jasně 6:0, ale pak už to byla jen jedna prohra za druhou... Dokud se nezačaly hrát odvety! Na druhý pokus Kohouti porazili jak Zlín, tak Hradec Králové. Docela dobrý, vzhledem k tomu, že Mountfield byl do té doby v přípravě neporažen.

S Mountfieldem HK se to napoprvé fakt nepovedlo. Po první třetině Olomouc prohrávala 0:3. Sice pak hrdinsky srovnala, ovšem následně borci inkasovali při dvojnásobné přesilovce a, hmm, no...
Ovšem odveta byla naše! Kluci vyhráli 3:1 plus navíc "zvítězili" v cvičném prodloužení i nájezdech. Hurá sláva!

Moc slavná nebyla návštěvnost. Vlastně byla spíš tragická. Ale doufám, že to bylo jen tím, že jsou jednak stále prázdniny, šlo jen o přípravu a hrálo se netradičně ve čtvrtek.